Україна виборола 12 медалей. З'явилося відео церемонії закриття Олімпіади у Парижі

Церемонія закриття Олімпіади у Парижі. Скріншот відео

У Парижі відбувається церемонія закриття Олімпійських ігор.

Перше місце у загальнокомандному заліку посіла збірна США. Вона отримала 126 нагород - 40 золотих, 44 срібних та 42 бронзові.

На другому місці опинилися збірна Китаю. В активі китайців 91 медаль (40, 27, 24).

Японія посіла третє місце, здобувши 45 нагород (20, 12, 13).

Як бачимо, США та Китай зрівнялися за золотими медалями.

Україна за медалями посіла 22 місце із загальним числом у 12 медалей (з них три золоті).

Нагадаємо, перше золото Олімпіади Україна виграла у фехтуванні на шаблях серед жінок. Ми публікували відео переможного удару Ольги Харлан.

Друге золото Україні принесла легкоатлетка Ярослава Магучих, яка стала олімпійською чемпіонкою у стрибках у висоту. У фіналі українка спромоглася підкорити висоту 2,00 метра з першої спроби. Її головна суперниця Нікола Оліслагерс із Австралії взяла срібло.

А третю золоту медаль у скарбничку України поклав боксер Олександр Хижняк. Він здобув перемогу у бою проти 24-річного чемпіона світу з Казахстану Нурбека Оралбая.

Головні новини, фото та відео публікуються у нашому Telegram-каналі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, рекомендуємо завантажити наші програми в AppStore та Google Play.

Будь-яке копіювання, публікація, передрук чи відтворення інформації, що містить посилання на «Інтерфакс-Україна», забороняється.